Slender Man Gerçekten Var mı?

Konuyu Başlatan: kaanvuran.

17 Görüntüleme
0 Yorum
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
[img=240x0]https://2.bp.blogspot.com/-EHLWpUkxvyU/VWXvQcpiJKI/AAAAAAAAA88/1fUCmSIACWE/s320/v3-38-Slenderman3.jpg[/img]

DİKKAT! Bu yazı kişiyi rahatsız edecek içerikler barındırıyor. 18 Yaşından küçükseniz veya rahatsız olacağınızı düşünüyorsanız lütfen kendiniz için bu yazıyı okumayı bırakın.

Uzun zamandır bloga korkutucu yönü olan ilginç bir konuyu yazmıyordum.Aslında hatırlarsanız ilk yazımı bu tarzda olan kehanetlerle ilgili yazmıştım.Daha sonra arada sırada bu tarz yazılara devam etsem de dediğim uzun bir süredir yazmıyordum.
   Bu yazımda korkutucu yönü olan bir konuya değineceğim.Bir paranormal psikopatın gerçek olup olmadığını yazacağım.Bu varlık başlıktan tahmin edeceğiniz üzere Slender Man.Yani Türkçe karşılığında İnce Adam.Tabii ben ince adamı korkutucu bulmadığım için ondan Slender Man diye bahsedeceğim.Şimdi kim bu Slender Man var mı yok mu onu yazalım.

İddiaya göre Slender Man genellikle çocukları nadiren de yetişkinleri kendine hedef edinmiş psikopat bir paranormal yaratık.Bazı insanları korkudan titreten bazılarını ise güldürten bu yaratık korkunç seslerle kurbanın üzerine yürüyen ve ona her türlü negatif enerjiyi yayan bir yüzsüz.Evet evet bir yüzsüz.Onu gördüğünü iddia edenler yüzünün olmadığını söylüyor.
   Slender Man'i gördüğünü iddia edenler onun fiziksel özelliklerini şöyle sıralıyor: Uzun boylu,yere kadar değen çok uzun kollara sahip,zayıf,yüzsüz,takım elbiseli,beyaz tenli....
   Efsaneye göre Slender Man geçmişte gerçekten yaşamış birisi.Bu kişi çok gizli bir tarikata üyeymiş.Bu tarikatın korkutucu ayinleri varmış.Ayinlerinde çocukları kurban olarak Tanrı'ya sunuyorlarmış.Çocukların iç organlarını çıkartarak vahşice katlediyorlarmış.Kurbanlarını çocuklardan seçmelerinin sebebi onların masumiyete sahip olmalarıymış.İç organlarını çıkartmalarının sebebi ise mumyalama olayına bağlanır.Efsaneye göre Slender Man bir şekilde ölümsüzlüğe kavuşur ve kurban aramaya devam eder.

İddialara göre Slender Man günümüzde kurbanlar almaya devam ediyor.Bu iddialar çeşitli video ve fotograflarla destekleniyor.Slender Man kurbanına yaklaştığında kurbanı onu bulanık görmeye başlarmış.Kurbanı onu gördüğünde ruhuna umutsuzluk,mutsuzluk,korku hakim olurmuş.Bunun dışında onun kayıt cihazlarını bozacak bir etkisi varmış.Bugüne kadar Slender Man'in var olduğu çoğu görüntü internete yüklendi.Bunlardan dikkat çekenlerden birisi de şu:

Peki GERÇEK Mİ?

Yaptığım araştırmalar ve izlediğim görüntüler sonucunda bende Slender Man olayının yalan olduğuna dair bir fikir oluştu.Biraz sonra yazacaklarımı okuduğunuzda sizde aynı görüşe varabilirsiniz.
    Slender Man bir internet geyiği olarak ortaya çıkmıştır.Bir internet sitesinde bir gün "Haydi gelin kendi korkunç yaratığımızı oluşturalım" tarzında bir tartışma başladı.Bu tartışma sonucunda bugünkü Slender Man portresi oluştu.Bu portre zamanla öyle bir şöhrete kavuştu ki Slender Man hakkında filmler,oyunlar yapıldı kitaplar yazıldı.Bu film,kitap ve oyunları görenlerden bazıları da kendilerini konuya o kadar kaptırdılar ki gerçekle hayali karıştırmaya başladılar.Sonuç olarak "Vay bee Slender Man gerçek" noktasına ulaşıldı.Bunun sonrasında da eğlenmek isteyen bazı muzip insanlar "Slenderman'in videosu burada" diyerek sahte videoları piyasaya sürdüler.
   Bugün Slender Man ile ilgili mevcut görüntülerin büyük çoğunluğunun sahte olduğu kanıtlandı.Kısacası Slender Man hayali paranormal bir psikopattı ama insanoğlunun kendine has duygularıyla bir an gerçekliğe kavuştu.Aslında böyle birisi asla yoktu.

Son olarak aşağıda konuyla ilgili videoyu izleyebilirsiniz:

Bul
Alıntı Rep

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya giriş yapın.

Yorum yazmak için üye olmanız gerekiyor.

Hesap Oluştur

Hesap oluşturmak çok kolay! Aramıza hemen katılabilirsin.
Hesap Oluştur!

Giriş Yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapabilirsiniz.
Giriş Yap!

Foruma Git:

Hey Ziyaretçi! Seni buralarda görmek güzel. Sitemize katkı sağlamak ister misin? Sitemize üye olursan daha bir çok şeylerden faydalanabilirsin. Hem bize hem kendine katkı sağlamış olursun. Ayrıca sitemize üye olursan yarışmalar ve etkinliklerden faydalanabilirsin. Hatta senin için buraya bir buton koyuyorum. Bana tıklarsan, bu koskoca yeşil alanı kapatırım.
Üye Ol!